Let balónem jako svatební dar

Vyhlídkové lety horkovzdušným balónem jsou originálními a romantickými svatebními dary.

Lety balónem nabízí v České republice celá řada letišť. Nejromantičtějším zážitkem, který můžete prožít je let horkovzdušným balónem nad některou z českých památek během východu, či západu slunce. Záleží pouze na vás, kterou variantu upřednostňujete.

Příjemnou zprávou pro ty, kteří jsou zvědaví, jak to vlastně všechno funguje je, že mnoho letišť účastníkům letů nabízí dokonce možnost podílet se na přípravě balónu k odletu, což je velmi zajímavý a poučný zážitek.

Mezi nejoblíbenější lokality k vyhlídkovým letům patří například okolí zámku Konopiště, pohled na jeho zahrady i zříceniny v blízkém okolí potěší duši každého romantika. Prohlédnete si blízké přehrady Orlík a Slapy a také zříceninu Zvíkov nebo Tábor. Lety balónem probíhají v mnoha variantách a délkách, takže jak u vyhlídkového letu kolem Konopiště tak i u většiny ostatních záleží na tom, které letiště a jakou délku letu si sami vyberete.

Dalším oblíbeným místem k prožití tohoto zážitku je Český ráj, jedno z nejmalebnějších míst naší republiky. Prohlédnete si jeho úchvatná skalní města, ale i zříceniny hradů Trosky a Skály. Pokud si zvolíte let během východu či západu slunce, zaručeně prožijete ty nejromatičtější okamžiky.

Pokud si zvolíte let balónem nad Vysočinou, budete si moci prohlédnout v klidu a s nadhledem celou Českomoravskou vrchovinu, Železné hory i další významné přírodní útvary tohoto kraje, nalézajícího se přesně na pomezí Čech a Moravy.

Žádanou lokalitou je také okolí jedné z našich nejvýznamnějších památek – hradu Karlštejna. Při tomto výletu si kromě samotného hradu prohlédnete také největší budovy Prahy, Velkou a Malou Ameriku a všechny ostatní památky i přírodní krásy nacházející se v okolí

Dopřejte novomanželům neopakovatelný zážitek z letu balónem, uvidíte, že takový svatební dar předčí všechny ostatní.

Svatební šaty | Svatební kytice | Ubytování Hlohovec | Dovolená v Řecku | Travel portál | Svatební fotograf | Tropical Islands Berlín | Zážitky jako dárek
© 2008 Svatební oznámení : Svatební oznámení .info Pomůžeme Vám nezapomenout na důležité drobnosti. | Mapa stránek