Profi svatební oznámení

Můžete to křičet z okna, napsat na tramvaj, nastříkat na „novou fasádu“, rozhazovat letáky, natisknout do novin na titulní stranu a nebo zvolit ten nejtradičnější způsob – svatební oznámení.

Svatební oznámení je jeden z mnoha detailů vyhlížejících na první pohled nepodstatně, ale nepodceňujte to. Jde o detail velmi důležitý, a proto by měl zapadat do celkového stylu svatebního dne. Vždyť je to první posel o chystané události.

Ještě před výběrem svatebních oznámení, zkuste mít jasnou představu o tom, v jakém stylu se Váš svatební den ponese: formálním, neformálním, klasický, romantický, historický, zahradní . . .
Připravili jsme pro Vás širokou nabídku svatebních oznámení – klasické, vtipné, romantické, rozkládací, . . .
Je jen na Vás, kterému typu dáte přednost. Pokud některé námi nabízené svatební oznámení splňuje Vaše představy, jsme rádi, že pomůžeme doplnit další část mozaiky a přiblížit Vás zase o krok dál k dokonalosti významného dne.

Oblíbeným základem pro svatební oznámení jsou komplety. To znamená, že můžete mít nejen klasická svatební oznámení, ale také menu, jmenovky na stůl, pozvánky ke svatebnímu stolu, ceremoniáře, děkovné a odpovědní karty, rozetky, ozdoby na ubrousky případně etikety na víno ve stejném designu, který umocní váš svatební den. Moderní službou je tisk zasedacích pořádků jak ke vstupu do svatebního sálu, tak k jednotlivým stolům.

Přes širokou nabídku svatebních oznámení, máte možnost vytvořit si vlastní kreativní oznámení. Moderní jsou oznámení s Vaší fotografií nebo místem sňatku. Fotografie a obrázky je možné různě kombinovat. Fantazii se meze opravdu nekladou.

Sice nejsme na poslední stránce webu, ale dovolte nám připomenout svatební dary. Není nic netradičního, informovat svatebčany o tom co by se vám hodilo, co byste potřebovali, nebo si přáli. Například zážitky jako dárek jsou poslední dobou velice oblíbené a vyhledávané jako dárky všeobecně k nejrůznějším příležitostem.

Svatební šaty | Svatební kytice | Ubytování Hlohovec | Dovolená v Řecku | Travel portál | Svatební fotograf | Tropical Islands Berlín | Zážitky jako dárek
© 2008 Svatební oznámení : Svatební oznámení .info Pomůžeme Vám nezapomenout na důležité drobnosti. | Mapa stránek