Svatební doplňky

Svatební oznámení máte zadané, je čas zamyslet se, jak bude celá vaše svatba vypadat a co ještě potřebujete. Podle rozpočtu na svatbu zvolte honosnější nebo skromnější svatební výzdobu.

Nevěsta by podle tradice měla mít něco starého, nového, půjčeného a modrého. Budoucí družička nebo kamarádka většinou nevěstě daruje svatební podvazek v modré barvě. Tím máte zaručeno něco nového i modrého.

Všechno, co potřebujete k zařízení svatby vědět, najdete na svatebním portálu www.vseprosvatby.cz 

VšeProSvatby.cz

Snubní prstýnky na kovovém tácku s ubrouskem vypadají lacině. Pořiďte si proto polštářek pod prstýnky. Snubní prstýnky na něm vypadají opravdu slavnostně a vám zůstane krásná památka na velké rozhodnutí vašeho života.

Slaďte svatební dekorace na auta, výzdobu svatebního sálu, svatební kytici a případně i košili nebo kravatu ženicha. Jednoduchý trik a svatba bude na první pohled vypadat dokonale.

Každou slavnostní událost utvářejí detaily. Auto nevěsty ozdobte dekorací na auto např. v podobě srdce z růží v různých barvách. Stuhu, z organzy, vlizelínu nebo tylu ve stejné barvě jako dekorace na auto, natáhněte přes kapotu k přednímu oknu.

Okna svatebních aut ozdobte svatebními stuhami s potiskem. Stužky si  nechte potisknout jmény novomanželů nebo oblíbeným mottem a využijte je i na mašličky na svatební košíčky s koláčky nebo jimi převažte ubrousky na svatebním stole.

Budete slavit svatbu v restauraci nebo sále? Použijte svatební doplňky, aby bylo na první pohled poznat, že se zde bude slavit svatba. Stěny a strop zakryjte pásy z vlizelínu nebo organzy. Židle sjednoťte potahy na židle. Na stoly použijte vlizelínové ubrusy v jemnější barvě jako podklad. Středem stolu natáhněte  vlizelínový nebo organzový pás v barvě potahů na židle. Vlizelín nechte natažený, organzu nařaste, jen tak krásně vynikne. Aby držela tam, kde potřebujete, jemně ji na pár místech stáhněte perličkovou girlandou. Základ výzdoby svatebního stolu máte hotový. Nyní rozmístěte po svatební tabuli svíčky v barvě svatebních dekorací, posypte stůl textilními plátky růží, dekoračními kamínky nebo konfetami. Zasedací pořádek zajistěte svatebními jmenovkami. Jako dárek pro svatebčany přiložte ke každé jmenovce organzový sáček se svatebními mandlemi nebo svatební bublifuk. Dětem darujte malé svatební bublifuky, s radostí vás odmění záplavou bublinek.

Ještě vám poradíme několik svatebních atributů, bez kterých se svatba neobejde. Mezi ně patří svatební vývazky, kterými ozdobíte všechny svatebčany. I vývazky si můžete nechat vyrobit v barvě svatby.

Výzdobu na svatbu máte hotovou, váš velký den je před vámi. Nenechte si ho ničím zkazit. Pokud si nemůžete dovolit svatebního koordinátora, požádejte o pomoc kamarádku, na kterou se můžete spolehnout. Pohlídá vám včasný příjezd fotografa nebo kameramana, zdobení aut, zasedací pořádek v autech, včasné odjezdy na svatbu i na hostinu, dohodu s kapelou a pomůže s programem svatby. Jen tak prožijete svůj svatební den v klidu a budete na něj celý život vzpomínat s láskou. Ale pamatujte, že i když nastanou krušnější chvíle, právě tyto okamžiky se vám zaryjí do paměti a po čase vykouzlí vzpomínka na ně na vaší tváři nostalgický úsměv.

Svatební šaty | Svatební kytice | Ubytování Hlohovec | Dovolená v Řecku | Travel portál | Svatební fotograf | Tropical Islands Berlín | Zážitky jako dárek
© 2008 Svatební oznámení : Svatební oznámení .info Pomůžeme Vám nezapomenout na důležité drobnosti. | Mapa stránek