Tipy na svatební dary

Svatební dárky

Svatební dary jsou spíše různé doplňky do bytu a ložní prádlo ( záclony, závěsy), které bývají často jiné barvy, jiného materiálu, stylu, které se k sobě často nehodí. Řadí se mezi ně i zahradní dekorace, květináče, květiny, pokojové květiny, různé zarámované fotografie, svítidla, lustry, svíčky.

Svatební dárky jsou menších finančních výdajů a jsou jen symbolickou pozorností svatebčanů za svatební den.

Tipy na svatební dary

Nevíte, co koupit jako svatební dar? Sháníte něco originálního, co potěší a překvapí zároveň? Přemýšlíte, jak prakticky, vtipně či originálně a netradičně obdarovat své blízké? Zde je několik málo rad a typy na svatební dary.

Dary praktické:

  1. Poukazy na nábytek - Neurazí a hodí se každému novomanželskému páru, který ještě nemá zařízený byt či dům. Seženete v téměř každém obchodím domě s nábytkem.
  2. Domácí spotřebič – Od žehličky na vlasy, fénu po vysavač, kávovar či myčku. I zde je na výběr široký sortiment k dostání v každém elektru.
  3. Sady na nádobí - Nádobí není nikdy dost. Vše, co potřebují novomanželé k příjemnému stolování.

Luxusní dary:

  1. Zaplacení novomanželského ubytování v hotelu – může se jednat o svatební noc, víkendový pobyt, je to jen na vás.
  2. Zájezd - doporučuji poukaz na zájezd, který nemusí být ve veliké sumě. Ženich i nevěsta budou jistě rádi, že zájezd nemusí celý platit sami. Některé páry nemají možnost se do zahraničí dostat a líbánky prožijí doma, co více někteří je vůbec neprožijí. Proto si myslím, že poukaz na zájezd může být úžasným zpestřením obou novomanželů. Cestování rozšiřuje obzory- dejme jim proto dárek, díky kterému poznají nová místa a ještě si odpočinou.

Netradiční a nezapomenutelné:

  1. Adrenalinové dárky – mezi ty romantičtější patří například let balónem, vyhlídkový let letadlem a k těm které novomanželům zvednou adrenalin na maximum patří například tandemový skok padákem, akrobatický let letadlem, atd.
  2. Relaxační - tady je to asi jasné, masáže nejrůznějších kultur a zemí, zkrášlovací procedury, nebo v poslední době velice oblíbené pivní lázně.
  3. Víkend pro dva – nejrůznější balíčky obsahující kromě ubytování a jídla také řadu procedur které ubytovací zařízení nabízí. Mezi nejčastější svatební dary patří noc v Martinickém paláci, víkend v Chateau Mcely, atd.
Svatební šaty | Svatební kytice | Ubytování Hlohovec | Dovolená v Řecku | Travel portál | Svatební fotograf | Tropical Islands Berlín | Zážitky jako dárek
© 2008 Svatební oznámení : Svatební oznámení .info Pomůžeme Vám nezapomenout na důležité drobnosti. | Mapa stránek